REKLAMA
REKLAMA
FORTNITE
FORTNITE
Bartender 3 Celebrity
Barman 3 Celebrity je dalším pokračováním velmi oblíbené hry na barmana...
Spuštěno: 115x
5/5
My Little City
My little City je klasická odpočinková spojovačka třech a více stejných...
Spuštěno: 107x
5/5
Bouncy Golf
Dostat tenhle vysmátý míček až do jamky nebude tak snadné, jak se zprvu...
Spuštěno: 1 587x
5/5
Steppen Wolf 12
V dalším dílu této adventury se vydáte do biologické laboratoře a setká...
Spuštěno: 15 079x
5/5
Přihlašte se k odběru našich novinek na email a již vám neunikne žádná nová hra.

Zásady ochrany

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

K personalizaci obsahu a reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. O cookies se více dozvíte zde a o způsobu jejich využití se dočtete zde.


Co jsou to Onlinovky.cz ?

Onlinovky.cz jsou webovým portálem (www stránkami) s tématikou flashových online her. Online znamená, že je můžete hrát kdykoli a odkudkoli jen prostřednictvím Vašeho internetového prohlížeče, bez nutnosti si hry stahovat k sobě na počítač a instalovat, až na několik výjimek.


Některé hry mi nejdou spustit

Pravděpodobně nemáte nainstalovanou nejnovější verzi programu Flash Player. Tu je třeba stáhnout z následující adresy http://www.adobe.com/go/getflashplayer a poté nainstalovat do Vašeho počítače.


Hry se mi pomalu načítají

To mohou mít za následek hned dvě příčiny. Tou první je větší datová velikost hry, tou druhou rychlost Vašeho internetového připojení.

S poněkud objemnější hrou nic nenaděláte, příliš jich však není a větší datová velikost většinou odpovídá lepší grafice, ozvučení či rozsahu hry. Při pomalejším připojení k internetu si však nějakou tu minutku můžete počkat i na malou hru. V takovém případě je jediným řešením objednávka rychlejšího připojení k internetu z Vaší strany.


Jak můžu vložit hry na vlastní stránky/blog ?

Pod každou hrou se nachází odkaz "vložit hru na blog". Kliknete-li na něj, zobrazí se HTML kód, který je třeba zkopírovat (CTRL+C) a vložit (CTRL+V) do Vašich stránek. Hru tak budou moci Vaši návštěvníci hrát přímo na Vašich stránkách.


Vytváříte vlastní flashové hry ?

Pokud jste vytvořili kvalitní flashovou hru, dejte nám o tom vědět. Možná budeme mít zájem o koupi exkluzivní licence či sponzoring.

Pro více informací pište na info@onlinovky.cz.