REKLAMA
REKLAMA
Hero Zero
Hero Zero
Adam and Eve Go 2
Pokračování plošinovky s Adamem a Evou. Vyřeš všechny úkoly, které tě b...
Spuštěno: 17 069x
5/5
Farm Hero
Voda zaplavila farmu se zvířátky, které musíš zachránit. Spoj jejich zá...
Spuštěno: 12 117x
4/5
Zombie Invaders 2
Zlikvidujte za pomoci své pušky všechna přicházející monstra dříve, než...
Spuštěno: 97 705x
5/5
The Last Survivors
Pomozte posledním přeživším překonat všechny překážky. Klíčem k úspěchu...
Spuštěno: 12 367x
5/5
Přihlašte se k odběru našich novinek na email a již vám neunikne žádná nová hra.

Zásady ochrany

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

K personalizaci obsahu a reklam a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti inzerce a analýz. O cookies se více dozvíte zde a o způsobu jejich využití se dočtete zde.


Co jsou to Onlinovky.cz ?

Onlinovky.cz jsou webovým portálem (www stránkami) s tématikou flashových online her. Online znamená, že je můžete hrát kdykoli a odkudkoli jen prostřednictvím Vašeho internetového prohlížeče, bez nutnosti si hry stahovat k sobě na počítač a instalovat, až na několik výjimek.


Některé hry mi nejdou spustit

Pravděpodobně nemáte nainstalovanou nejnovější verzi programu Flash Player. Tu je třeba stáhnout z následující adresy http://www.adobe.com/go/getflashplayer a poté nainstalovat do Vašeho počítače.


Hry se mi pomalu načítají

To mohou mít za následek hned dvě příčiny. Tou první je větší datová velikost hry, tou druhou rychlost Vašeho internetového připojení.

S poněkud objemnější hrou nic nenaděláte, příliš jich však není a větší datová velikost většinou odpovídá lepší grafice, ozvučení či rozsahu hry. Při pomalejším připojení k internetu si však nějakou tu minutku můžete počkat i na malou hru. V takovém případě je jediným řešením objednávka rychlejšího připojení k internetu z Vaší strany.


Jak můžu vložit hry na vlastní stránky/blog ?

Pod každou hrou se nachází odkaz "vložit hru na blog". Kliknete-li na něj, zobrazí se HTML kód, který je třeba zkopírovat (CTRL+C) a vložit (CTRL+V) do Vašich stránek. Hru tak budou moci Vaši návštěvníci hrát přímo na Vašich stránkách.


Vytváříte vlastní flashové hry ?

Pokud jste vytvořili kvalitní flashovou hru, dejte nám o tom vědět. Možná budeme mít zájem o koupi exkluzivní licence či sponzoring.

Pro více informací pište na info@onlinovky.cz.